Piłka nożna Siatkówka Tenis stołowy
Kolejka 1
sobota, 12.08.2017
17:00 Orzeł Urzędów-Avia II Świdnik0 - 5
17:00 Tur Milejów-Garbarnia Kurów5 - 1
17:00 Sygnał Lublin-GKS Niemce2 - 2
17:00 Stal Poniatowa-Granit Bychawa2 - 0
17:00 Sokół Konopnica-Janowianka Janów Lubelski3 - 2
17:00 POM Iskra Piotrowice-Wisła II Puławy2 - 1
17:00 Polesie Kock-Orion Niedrzwica Duża1 - 1
17:00 Piaskovia Piaski-Opolanin Opole Lubelskie4 - 2
Kolejka 2
wtorek, 15.08.2017
17:00 Avia II Świdnik-Opolanin Opole Lubelskie1 - 2
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Piaskovia Piaski1 - 0
17:00 Wisła II Puławy-Polesie Kock2 - 2
17:00 Janowianka Janów Lubelski-POM Iskra Piotrowice3 - 2
17:00 Granit Bychawa-Sokół Konopnica1 - 3
17:00 GKS Niemce-Stal Poniatowa3 - 1
17:00 Garbarnia Kurów-Sygnał Lublin3 - 3
17:00 Orzeł Urzędów-Tur Milejów2 - 3
Kolejka 3
sobota, 19.08.2017
17:00 Tur Milejów-Avia II Świdnik3 - 1
17:00 Sygnał Lublin-Orzeł Urzędów2 - 4
17:00 Stal Poniatowa-Garbarnia Kurów7 - 1
17:00 Sokół Konopnica-GKS Niemce3 - 1
17:00 POM Iskra Piotrowice-Granit Bychawa2 - 0
17:00 Polesie Kock-Janowianka Janów Lubelski6 - 0
17:00 Piaskovia Piaski-Wisła II Puławy1 - 5
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Orion Niedrzwica Duża0 - 1
Kolejka 4
xxxx-xx-xx
-- : -- Orion Niedrzwica Duża-Avia II Świdnik0 - 0
-- : -- Wisła II Puławy-Opolanin Opole Lubelskie4 - 2
-- : -- Janowianka Janów Lubelski-Piaskovia Piaski1 - 2
-- : -- Granit Bychawa-Polesie Kock1 - 1
-- : -- GKS Niemce-POM Iskra Piotrowice0 - 2
-- : -- Garbarnia Kurów-Sokół Konopnica1 - 1
-- : -- Orzeł Urzędów-Stal Poniatowa1 - 3
-- : -- Tur Milejów-Sygnał Lublin1 - 2
Kolejka 5
sobota, 02.09.2017
17:00 Sygnał Lublin-Avia II Świdnik6 - 0
17:00 Stal Poniatowa-Tur Milejów5 - 0
17:00 Sokół Konopnica-Orzeł Urzędów2 - 1
17:00 POM Iskra Piotrowice-Garbarnia Kurów7 - 2
17:00 Polesie Kock-GKS Niemce2 - 0
17:00 Piaskovia Piaski-Granit Bychawa2 - 1
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Janowianka Janów Lubelski4 - 2
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Wisła II Puławy0 - 4
Kolejka 6
sobota, 09.09.2017
17:00 Avia II Świdnik-Wisła II Puławy1 - 5
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Orion Niedrzwica Duża0 - 2
17:00 Granit Bychawa-Opolanin Opole Lubelskie0 - 0
17:00 GKS Niemce-Piaskovia Piaski0 - 2
17:00 Garbarnia Kurów-Polesie Kock0 - 4
17:00 Orzeł Urzędów-POM Iskra Piotrowice0 - 6
17:00 Tur Milejów-Sokół Konopnica0 - 0
17:00 Sygnał Lublin-Stal Poniatowa3 - 0
Kolejka 7
sobota, 16.09.2017
17:00 Stal Poniatowa-Avia II Świdnik2 - 1
17:00 Sokół Konopnica-Sygnał Lublin2 - 4
17:00 POM Iskra Piotrowice-Tur Milejów1 - 1
17:00 Polesie Kock-Orzeł Urzędów2 - 1
17:00 Piaskovia Piaski-Garbarnia Kurów3 - 2
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-GKS Niemce2 - 2
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Granit Bychawa2 - 2
17:00 Wisła II Puławy-Janowianka Janów Lubelski8 - 0
Kolejka 8
niedziela, 24.09.2017
17:00 Avia II Świdnik-Janowianka Janów Lubelski1 - 4
17:00 Granit Bychawa-Wisła II Puławy2 - 1
17:00 GKS Niemce-Orion Niedrzwica Duża2 - 3
17:00 Garbarnia Kurów-Opolanin Opole Lubelskie1 - 2
17:00 Orzeł Urzędów-Piaskovia Piaski2 - 2
17:00 Tur Milejów-Polesie Kock0 - 2
17:00 Sygnał Lublin-POM Iskra Piotrowice0 - 8
17:00 Stal Poniatowa-Sokół Konopnica5 - 2
Kolejka 9
sobota, 30.09.2017
17:00 Sokół Konopnica-Avia II Świdnik3 - 1
17:00 POM Iskra Piotrowice-Stal Poniatowa0 - 0
17:00 Polesie Kock-Sygnał Lublin3 - 3
17:00 Piaskovia Piaski-Tur Milejów1 - 2
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Orzeł Urzędów6 - 1
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Garbarnia Kurów1 - 0
17:00 Wisła II Puławy-GKS Niemce2 - 0
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Granit Bychawa0 - 1
Kolejka 10
niedziela, 08.10.2017
17:00 Avia II Świdnik-Granit Bychawa0 - 1
17:00 GKS Niemce-Janowianka Janów Lubelski0 - 4
17:00 Garbarnia Kurów-Wisła II Puławy0 - 6
17:00 Orzeł Urzędów-Orion Niedrzwica Duża3 - 2
17:00 Tur Milejów-Opolanin Opole Lubelskie1 - 2
17:00 Sygnał Lublin-Piaskovia Piaski2 - 2
17:00 Stal Poniatowa-Polesie Kock3 - 0
17:00 Sokół Konopnica-POM Iskra Piotrowice1 - 1
Kolejka 11
sobota, 14.10.2017
17:00 POM Iskra Piotrowice-Avia II Świdnik2 - 0
17:00 Polesie Kock-Sokół Konopnica4 - 2
17:00 Piaskovia Piaski-Stal Poniatowa2 - 1
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Sygnał Lublin4 - 0
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Tur Milejów1 - 1
17:00 Wisła II Puławy-Orzeł Urzędów5 - 1
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Garbarnia Kurów2 - 2
17:00 Granit Bychawa-GKS Niemce2 - 0
Kolejka 12
sobota, 21.10.2017
17:00 Avia II Świdnik-GKS Niemce1 - 1
17:00 Garbarnia Kurów-Granit Bychawa0 - 4
17:00 Orzeł Urzędów-Janowianka Janów Lubelski1 - 2
17:00 Tur Milejów-Wisła II Puławy1 - 8
17:00 Sygnał Lublin-Orion Niedrzwica Duża2 - 1
17:00 Stal Poniatowa-Opolanin Opole Lubelskie3 - 0
17:00 Sokół Konopnica-Piaskovia Piaski3 - 0
17:00 POM Iskra Piotrowice-Polesie Kock2 - 0
Kolejka 13
sobota, 28.10.2017
17:00 Polesie Kock-Avia II Świdnik3 - 3
17:00 Piaskovia Piaski-POM Iskra Piotrowice0 - 4
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Sokół Konopnica1 - 2
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Stal Poniatowa2 - 2
17:00 Wisła II Puławy-Sygnał Lublin4 - 3
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Tur Milejów5 - 1
17:00 Granit Bychawa-Orzeł Urzędów3 - 1
17:00 GKS Niemce-Garbarnia Kurów2 - 0
Kolejka 14
sobota, 04.11.2017
17:00 Avia II Świdnik-Garbarnia Kurów4 - 1
17:00 Orzeł Urzędów-GKS Niemce0 - 0
17:00 Tur Milejów-Granit Bychawa0 - 1
17:00 Sygnał Lublin-Janowianka Janów Lubelski1 - 4
17:00 Stal Poniatowa-Wisła II Puławy6 - 1
17:00 Sokół Konopnica-Orion Niedrzwica Duża0 - 0
17:00 POM Iskra Piotrowice-Opolanin Opole Lubelskie3 - 1
17:00 Polesie Kock-Piaskovia Piaski2 - 1
Kolejka 15
sobota, 11.11.2017
17:00 Piaskovia Piaski-Avia II Świdnik3 - 1
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Polesie Kock1 - 2
17:00 Orion Niedrzwica Duża-POM Iskra Piotrowice0 - 0
17:00 Wisła II Puławy-Sokół Konopnica8 - 3
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Stal Poniatowa2 - 2
17:00 Granit Bychawa-Sygnał Lublin6 - 1
17:00 GKS Niemce-Tur Milejów1 - 2
17:00 Garbarnia Kurów-Orzeł Urzędów0 - 3
Kolejka 16
sobota, 17.03.2018
17:00 Avia II Świdnik-Orzeł Urzędów - 
17:00 Garbarnia Kurów-Tur Milejów - 
17:00 GKS Niemce-Sygnał Lublin - 
17:00 Granit Bychawa-Stal Poniatowa - 
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Sokół Konopnica - 
17:00 Wisła II Puławy-POM Iskra Piotrowice - 
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Polesie Kock - 
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Piaskovia Piaski - 
Kolejka 17
sobota, 24.03.2018
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Avia II Świdnik - 
17:00 Piaskovia Piaski-Orion Niedrzwica Duża - 
17:00 Polesie Kock-Wisła II Puławy - 
17:00 POM Iskra Piotrowice-Janowianka Janów Lubelski - 
17:00 Sokół Konopnica-Granit Bychawa - 
17:00 Stal Poniatowa-GKS Niemce - 
17:00 Sygnał Lublin-Garbarnia Kurów - 
17:00 Tur Milejów-Orzeł Urzędów - 
Kolejka 18
sobota, 31.03.2018
17:00 Avia II Świdnik-Tur Milejów - 
17:00 Orzeł Urzędów-Sygnał Lublin - 
17:00 Garbarnia Kurów-Stal Poniatowa - 
17:00 GKS Niemce-Sokół Konopnica - 
17:00 Granit Bychawa-POM Iskra Piotrowice - 
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Polesie Kock - 
17:00 Wisła II Puławy-Piaskovia Piaski - 
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Opolanin Opole Lubelskie - 
Kolejka 19
sobota, 07.04.2018
17:00 Avia II Świdnik-Orion Niedrzwica Duża - 
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Wisła II Puławy - 
17:00 Piaskovia Piaski-Janowianka Janów Lubelski - 
17:00 Polesie Kock-Granit Bychawa - 
17:00 POM Iskra Piotrowice-GKS Niemce - 
17:00 Sokół Konopnica-Garbarnia Kurów - 
17:00 Stal Poniatowa-Orzeł Urzędów - 
17:00 Sygnał Lublin-Tur Milejów - 
Kolejka 20
sobota, 14.04.2018
17:00 Avia II Świdnik-Sygnał Lublin - 
17:00 Tur Milejów-Stal Poniatowa - 
17:00 Orzeł Urzędów-Sokół Konopnica - 
17:00 Garbarnia Kurów-POM Iskra Piotrowice - 
17:00 GKS Niemce-Polesie Kock - 
17:00 Granit Bychawa-Piaskovia Piaski - 
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Opolanin Opole Lubelskie - 
17:00 Wisła II Puławy-Orion Niedrzwica Duża - 
Kolejka 21
sobota, 21.04.2018
17:00 Wisła II Puławy-Avia II Świdnik - 
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Janowianka Janów Lubelski - 
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Granit Bychawa - 
17:00 Piaskovia Piaski-GKS Niemce - 
17:00 Polesie Kock-Garbarnia Kurów - 
17:00 POM Iskra Piotrowice-Orzeł Urzędów - 
17:00 Sokół Konopnica-Tur Milejów - 
17:00 Stal Poniatowa-Sygnał Lublin - 
Kolejka 22
sobota, 28.04.2018
17:00 Avia II Świdnik-Stal Poniatowa - 
17:00 Sygnał Lublin-Sokół Konopnica - 
17:00 Tur Milejów-POM Iskra Piotrowice - 
17:00 Orzeł Urzędów-Polesie Kock - 
17:00 Garbarnia Kurów-Piaskovia Piaski - 
17:00 GKS Niemce-Opolanin Opole Lubelskie - 
17:00 Granit Bychawa-Orion Niedrzwica Duża - 
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Wisła II Puławy - 
Kolejka 23
wtorek, 01.05.2018
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Avia II Świdnik - 
17:00 Wisła II Puławy-Granit Bychawa - 
17:00 Orion Niedrzwica Duża-GKS Niemce - 
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Garbarnia Kurów - 
17:00 Piaskovia Piaski-Orzeł Urzędów - 
17:00 Polesie Kock-Tur Milejów - 
17:00 POM Iskra Piotrowice-Sygnał Lublin - 
17:00 Sokół Konopnica-Stal Poniatowa - 
Kolejka 24
sobota, 05.05.2018
17:00 Avia II Świdnik-Sokół Konopnica - 
17:00 Stal Poniatowa-POM Iskra Piotrowice - 
17:00 Sygnał Lublin-Polesie Kock - 
17:00 Tur Milejów-Piaskovia Piaski - 
17:00 Orzeł Urzędów-Opolanin Opole Lubelskie - 
17:00 Garbarnia Kurów-Orion Niedrzwica Duża - 
17:00 GKS Niemce-Wisła II Puławy - 
17:00 Granit Bychawa-Janowianka Janów Lubelski - 
Kolejka 25
sobota, 12.05.2018
17:00 Granit Bychawa-Avia II Świdnik - 
17:00 Janowianka Janów Lubelski-GKS Niemce - 
17:00 Wisła II Puławy-Garbarnia Kurów - 
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Orzeł Urzędów - 
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Tur Milejów - 
17:00 Piaskovia Piaski-Sygnał Lublin - 
17:00 Polesie Kock-Stal Poniatowa - 
17:00 POM Iskra Piotrowice-Sokół Konopnica - 
Kolejka 26
sobota, 19.05.2018
17:00 Avia II Świdnik-POM Iskra Piotrowice - 
17:00 Sokół Konopnica-Polesie Kock - 
17:00 Stal Poniatowa-Piaskovia Piaski - 
17:00 Sygnał Lublin-Opolanin Opole Lubelskie - 
17:00 Tur Milejów-Orion Niedrzwica Duża - 
17:00 Orzeł Urzędów-Wisła II Puławy - 
17:00 Garbarnia Kurów-Janowianka Janów Lubelski - 
17:00 GKS Niemce-Granit Bychawa - 
Kolejka 27
sobota, 26.05.2018
17:00 GKS Niemce-Avia II Świdnik - 
17:00 Granit Bychawa-Garbarnia Kurów - 
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Orzeł Urzędów - 
17:00 Wisła II Puławy-Tur Milejów - 
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Sygnał Lublin - 
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-Stal Poniatowa - 
17:00 Piaskovia Piaski-Sokół Konopnica - 
17:00 Polesie Kock-POM Iskra Piotrowice - 
Kolejka 28
środa, 30.05.2018
17:00 Avia II Świdnik-Polesie Kock - 
17:00 POM Iskra Piotrowice-Piaskovia Piaski - 
17:00 Sokół Konopnica-Opolanin Opole Lubelskie - 
17:00 Stal Poniatowa-Orion Niedrzwica Duża - 
17:00 Sygnał Lublin-Wisła II Puławy - 
17:00 Tur Milejów-Janowianka Janów Lubelski - 
17:00 Orzeł Urzędów-Granit Bychawa - 
17:00 Garbarnia Kurów-GKS Niemce - 
Kolejka 29
sobota, 02.06.2018
17:00 Garbarnia Kurów-Avia II Świdnik - 
17:00 GKS Niemce-Orzeł Urzędów - 
17:00 Granit Bychawa-Tur Milejów - 
17:00 Janowianka Janów Lubelski-Sygnał Lublin - 
17:00 Wisła II Puławy-Stal Poniatowa - 
17:00 Orion Niedrzwica Duża-Sokół Konopnica - 
17:00 Opolanin Opole Lubelskie-POM Iskra Piotrowice - 
17:00 Piaskovia Piaski-Polesie Kock - 
Kolejka 30
sobota, 09.06.2018
17:00 Avia II Świdnik-Piaskovia Piaski - 
17:00 Polesie Kock-Opolanin Opole Lubelskie - 
17:00 POM Iskra Piotrowice-Orion Niedrzwica Duża - 
17:00 Sokół Konopnica-Wisła II Puławy - 
17:00 Stal Poniatowa-Janowianka Janów Lubelski - 
17:00 Sygnał Lublin-Granit Bychawa - 
17:00 Tur Milejów-GKS Niemce - 
17:00 Orzeł Urzędów-Garbarnia Kurów - 

Następny mecz

Kolejka 22

Data: 28 kwiecień 2018 - 17:00

Garbarnia Kurów
Garbarnia Kurów
-:- Piaskovia Piaski
Piaskovia PiaskiWWW

Tabela ligowa

# Zespół MP PTS
1 Wisła II Puławy 15 34
2 POM Iskra Piotrowice 15 34
3 Stal Poniatowa 15 30
4 Polesie Kock 15 29
5 Granit Bychawa 15 27
6 Sokół Konopnica 15 25
7 Piaskovia Piaski 15 23
8 Orion Niedrzwica Duża 15 22
9 Opolanin Opole Lubelskie 15 20
10 Janowianka Janów Lubelski 15 20

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LKS Piaskovia Piaski 2014
Designed by: Norten.pl