Piłka nożna Siatkówka Tenis stołowy

LKO. Zwycięstwo z Sygnałem za 6 pkt.

Mecze drużyn sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli zwykło się nazywać meczami za 6pkt.Taki mecz odbył się właśnie w sobotę w Piaskach a przeciwnikiem Piaskovii był zespół Sygnału Lublin.Początek meczu miał podobny przebieg jak ten z pierwszej rundy rozegrany w Lublinie.Nasz zespół w pierwszych min.meczu nie wykorzystał kilku stuprocentowych sytuacji co w Lublinie zakończyło się dotkliwą porażką 8:2.W dniu wczorajszym było podobnie ale na szczęście tym razem nie przyniosło to tak opłakanych skutków. W pierwszych 10 min. nasi zawodnicy nie wykorzystali 3 stuprocentowych sytuacji o które w dalszych minutach meczu było coraz trudniej. Po ciężkim "meczu walki"zasłużone jednobramkowe zwyciestwo odniosła Piaskovia. Szczęśliwym strzelcem bramki w 85min.został Tomasz Nowak który znalazł się na odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i zakończył celnym strzałem akcję drużyny.Cieszy coraz lepsza skuteczność naszego napastnika.Na pochwałę zasłużyli również bramkarze obu drużyn.

Natomiast słowa krytyki należy skierować w kierunku trenera Sygnału Lublin  Marka Deca za ciągłe i wulgarne podważanie decyzji sędziowskich co przekładało się na brutalną grę oraz podobne zachowania zawodników jego zespołu.Jak to się mówi przykład idzie z góry,a w tym przypadku jest to przykład tym bardziej godny potępienia że  z takich zachowań  trener Dec znany jest od lat. Czas by WD LZPN uważniej przyjrzał się postawie trenera, dopóki nie sprowokuje on stadionowego nieszczęścia.

Piaskovia - Sygnał -1:0/0:0/Bramka: T. Nowak - 85"

Skład Piaskovi: Błaszczak – Sowiński,Olender, M. Ziętek,Słowik, Gawrylak /Kowalczyk/, Bomba, T. Szklarz,Strug, P. Ziętek (57 Balcerz/, Wilk/Nowak 70"/.

Już w najbliższą środę o godz. 17.00 wyjazdowy zaległy mecz z Niemcami. Zapraszamy/i jeszcze można jechać bez paszportu./

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LKS Piaskovia Piaski 2014
Designed by: Norten.pl