Piłka nożna Siatkówka Tenis stołowy

3:3 na inauguracje rundy rewanżowej

Gdy w 12 min. meczu Łukasz Strug zdobył pierwszą tej wiosny bramkę dla Piaskovii, wydawało się, że 3 punkty zostaną w Piaskach.Kolejne minuty pierwszej połowy to nieznaczna przewaga naszej drużyny i kilka niewykorzystanych sytuacji. Przypadkowe zagranie ręką Łukasza Styżeja w polu karnym ,rzut karny i mamy 1:1.Jeszcze w 45 min. Tomasz Nowak miał wyborną sytuację do strzelenia drugiej bramki "do szatni" ale niestety nie opanował dobrego podania i w efekcie jego słaby strzał obronił bramkarz gości. W drugiej połowie więcej do powiedzenia mieli zawodnicy Tęczy. To oni zdobyli kolejne dwie bramki i nieoczekiwanie objęli prowadzenie. W 80 min. meczu Jacek Niedzielski zmienił wynik spotkania na 2:3 a w doliczonym czasie gry /90+1/ bramkę dającą 1 pkt.naszej drużynie strzelił Patryk Mizura.

Choć gra nie zachwyciła dość licznie przybyłych kibiców należy mieć nadzieję, że w kolejnych meczach nasi zawodnicy zaprezentuję lepszą formę tym bardziej, że do gry wrócą: T.Korona, K. Olender oraz A. Duda.

Skład Piaskovii: Leśniak- Wargol /Mizura 65/,Styżej,Niedzielski,Pędrak - Ziętek /Martyna 55/,Wójcik,Czarnecki,Szklarz,Strug - Nowak

Żółte kartki: Pędrak 76"

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone przez LKS Piaskovia Piaski 2014
Designed by: Norten.pl